درباره ما

آشنایی با

شرکت توسعه ارتباطات داناک

درباره ما ماموریت ما چشم انداز ما ارزش ما

شرکت توسعه ارتباطات داناک در سال 1395 فعالیت خود را در صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات با هدف ارائه راهکار های نوین فناوری اطلاعات، مخابرات و تامین تجهیزات شبکه و مرکز داده با گردهم آوری متخصصان جوان و با تجربه در حوزه شبکه، مخابرات و نرم افزار  آغاز کرد. داناک از همان سال های آغازین فعالیت خود توانست با همکاری و مشارکت با شرکت های پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات ، اپراتور های ارائه دهنده خدمات زیرساخت شبکه و مخابرات و مراکز داده تجریه و پتانسیل های خودرا افزایش دهد.

ماموریت ما در گروه توسعه ارتباطات داناک، ارائه بهترین و جدیدترین خدمات به مشتریان اعم از موسسات، شرکت‌ها، کارخانجات و سازمان‌های مختلف در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات مانند مرکز داده و رایانش ابری است. مجموعه داناک با تکیه بر توانمندی و پشتکار نیروهای متخصص و شایسته خود، می‌کوشد تا خدمات مختلف مانند نظارت، مشاوره، اجرا، مدیریت و پشتیبانی انواع پروژه‌ها در زمینه فناوری را به ارزنده‌ترین شکل ممکن و با بهترین سطح کیفی به مشتریان خود ارائه کند.

  • یکپارچه سازی فرآیندهای سازمانی به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان
  • در اختیار داشتن به روزترین امکانات و نرم‌افزارها به منظور پشتیبانی از تمام سیستم‌های مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات
  • آموزش و آماده‌سازی نیروها با هدف ارائه بهترین خدمات به مشتریان
  • تهیه استانداردهای لازم در زمینه فناوری و اطلاعات
  • پژوهش حرفه‌ای در زمینه توسعه و ارتقا سیستم‌های فناوری اطلاعات
  • بررسی تکنولوژی‌های روز دنیا در زمینه فناوری اطلاعات و به کارگیری آن‌ها در خدمات ارائه شده توسط مجموعه
  • تربیت تیمی متخصص برای ارتباط با مشتریان از مشاوره تا پشتیبانی

رفع نیازهای مشتریان در حوزه فناوری اطلاعات و ارائه راه‌حل‌های کاربردی به این منظور مهم‌ترین هدف مجموعه است. ما معتقدیم تمام جامعه اعم از اشخاص حقوقی، شرکت‌ها، سازمان‌ها و... در عصر امروز نیاز به فناوری‌های نوین دارند که لازمه آن دریافت راهنمایی‌های شخصی حرفه‌ای و استراتژیک هست. ارائه راهنمایی حرفه‌ای از طریق کسب تجربه و به روزرسانی دانش یکی از مهم‌ترین اقدامات در مجموعه ما است.

banner1
سال تجربه
گروه توسعه ارتباطات داناک
گروه توسعه ارتباطات داناک ارائه دهنده خدمات و راهکار های فناوری اطلاعات 
تاریخچه

سرگذشت توسعه ارتباطات داناک

این شرکت در آغاز سال 1398 با تدوین و طراحی یک برنامه مقدماتی جهت سازماندهی و اجرای برنامه های خود برای توسعه و دستیابی به اهداف تعیین شده خود  با چشم انداز 5 ساله در حوزه های تامین تجهیزات شبکه و مرکزداده، ارائه راهکار های زیرساخت های شبکه های ارتباطی، مرکز داده و رایانش ابری اقدام به سرمایه گذاری و تغییرات در بخش های مختلف خود اعم از بازرکانی خارجی، فنی، پشتیبانی ، فروش و بازاریابی و توسعه نمود.

گروه داناک در راستای تصمیمات اتخاذ شده و افزایش  پتانسیل های خود، در واحد های فنی و مهندسی خود  اقدام به  جذب نیروهای جوان و متخصص در حوزه سخت افزار، DevOps، رایانش ابری کرد. که این امر موجب شد  آغاز فعالیت خود را در زمینه اجرا  پروژه و راهکار های DevOps و  پیاده سازی زیرساخت های رایانش ابری  به شرکت های فعال در حوزه هاستینگ، مراکز داده و توسعه دهندگان پلتفرم های نرم افزاری شد . در اوایل سال 1399 بر اساس سیاست گذاریهای جدید و تصمیم هئیت مدیره به واحد فنی ماموریت داده شد که طرح بهر برداری از یک واحد مرکز داده را تهیه و ارائه نماید، پیرو این تصمیمات ، طرح مذکور به سرعت آماده و تایید شد.  تدابیر لازم جهت تامین تجهیزات و استقرار اندیشه شده بود، همزمان با عقد قرارداد و توافق نامه های لازم، زیرساختهای مورد نیاز اعم از نرم افزار و سخت افزار فراهم گردید بطوری که مرکز داده  داناک در اواخر سال 1399 آماده بهربرداری و از اول فروردین سال 1400 شروع به ارائه خدمات مرکزداده و رایانش ابری با نام داناک کلود نمود. مرکز داده داناک یا همان دیتاسنتر داناک در فضایی حدود 400 متر مربع با مشارکت سازمان پژوهشهای صنعتی و علمی ایران و شرکت پویا اندیشان آویتا با رعایت استاندارد های  به روز مرکز داده و تقویت سیستم سرمایش تامین برق پایدار و لینک های ارتباطی با زیرساخت های مخابراتی مادر و اپراتور های ارائه دهنده خدمات اینترنت مانند شرکت  مخابرات ایران، ارتباطات زیرساخت، شبکه علمی کشور، رسپینا، لایزر، کنترل ترافیک و ارتباطات ثابت پارسیان به سازمان، شرکت و استارآپ ها شروع به ارائه خدمات مرکز داده و رایانش ابری کرد.
گروه توسعه ارتباطات داناک با ایجاد  واحد بازرگانی خارجی ، فروش و بازاریابی خود  به صورت مستقل با  همکاری و مشارکت با شرکت های بین المللی و داخلی تامین کننده تجهیزات مرکزداده ، شبکه و مخابرات مانند :    در سال 1401 فعالیت خود را در زمینه فروش و تامین تجهیزات شبکه، مخابرات و مرکزداده را با قدرت و انگیزه بیشتر با  ایجاد برند داناک شبکه ادامه داد .

~ فعالیت ما ~

توسعه ارتباطات داناک

اعضای هئیت مدیره

شرکت توسعه ارتباطات داناک

1 +
اعضای تیم
1 +
مشتریان
1 +
پروژه های تکمیل
1
سال فعالیت در صنعت فاوا
توصیفات

تعدای از باخورد های مشتریان ما

بازخورد مشتریان: